Центр сертифікованного навчання

Центр сертифікованого навчання (далі - ЦСН) ТОВ "Арт-мастер" пропонує Вам отримати комплекс знань та навичок по роботі з програмними продуктами сімейства "1С:Підприємство 8". 

 

Ми пропонуємо Вам: 

 

Отримати знання та навички роботи з найбільш затребуваними програмними продуктами сімейства "1С: Підприємство 8", пройшовши будь-який з нижче наведених курсів.

 Назва курсу 

Тритвалість (академ. годин) 

Вартість, грн 

Перші кроки в "1С:Бухгалтерія 8 для України" 

10

 550,00

Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України"                         

 40

 1800,00

Використання прикладного рішення "1С:Управління торгівлею 8 для України" 

 40

 1800,00

Ведення бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні "1С:Управління торговим підприємством 8 для України"                       

 40

 1800,00

Управлінський облік і планування в прикладному рішенні "1С:Управління торговим підприємством 8 для України"                         

 40

 1800,00


Практичну застосовність отриманих знань. Всі отримані знання Ви зможете застосувати на практиці, шляхом вирішення практичних прикладів. Такий підхід дозволить надалі самостійно вирішувати виникаючі завдання.  


Кваліфікованих викладачів. Наші викладачі мають іменні сертифікати компанії "1С", що дають право на викладання в ЦСН, є досвідченими фахівцями, мають багаторічний досвід впровадження і використання програм "1С:Підприємство 8", знають особливості та нюанси різних конфігурацій "1С:Підприємство 8".  


Зручний і гнучкий графік навчання. Заняття проводяться у денний і вечірній час і Ви можете вибрати розклад, що підходить саме Вам. Також, ми пропонуємо корпоративне та індивідуальне навчання, наші фахівці можуть проводити його як в нашому навчальному центрі, так і у Вашому офісі.   


Методичні матеріали. Всі курси проводяться за єдиними сертифікованими методиками і матеріалами фірми "1С". Методичні матеріали, необхідні в процесі навчання, будуть надані кожному слухачеві курсів. 

  
Комфортні аудиторії. Аудиторії навчального центру обладнані сучасною комп'ютерною і презентаційної технікою, оснащені мобільними меблями, які дозволяють проводити навчання в найбільш ефективній формі. В нашому офісі є кімната відпочинку, де Ви зможете відпочити, випивши кави разом з іншими учасниками навчання. 
 

Зручне місце розташування. Наш навчальний центр знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Сурікова 3 (літ. А), 4 поверх (див. контакти). При необхідності ми можемо провести навчання в офісі Вашої компанії.


Після закінчення навчання видається свідоцтво фірми "1С" про проходження курсу.